Į ką atkreipti dėmesį renkantis auksinius papuošalus?

Auksas yra vienas populiariausių tauriųjų metalų juvelyrikoje. Kodėl? Kadangi jo apdirbimo galimybės – labai plačios. Juolab, džiugina spalvų gausa. Nuo tradicinio geltono aukso iki balto, kuris vadinamas šių laikų klasika, galiausiai, raudono, kuriame priemaišų daugiau, tačiau paties dirbinio kokybė – išlieka tokia pati.

Tiesa, renkantis auksinius papuošalus – reikia įvertinti tam tikras smulkmenas. Jos garantuoja, kad rasite geros kokybės dirbinius. Ir jokio skirtumo, ar Jums yra aktualios auksinės grandinėlės, ar vestuviniai žiedai, tai yra, amžinos meilės klasika.

Žemiau rasite juvelyro pateiktus patarimus tiems, kurie ieško auksinių papuošalų.

Kada ir kaip dažnai bus dėvimas papuošalas?

Ieškote papuošalo šventei ar kasdienai? Žinoma, kai akcentas dėvimas ne kasdien – dažnai siūloma rinktis masyvesnius, puoštus briliantais bei kitais akmenukais, kurie ne tik kvepia prabanga, tačiau ir skoningai atrodo. Kasdienai dažniausiai tinka masyvesni, be ypatingų graviūrų arba akmenukų, kurie gali įstrigti plaukuose (pavyzdžiui, jeigu pasirenkami vestuviniai žiedai su labai dideliais akmenukais. Atrodo – gražiai, tačiau kasdienai nelabai praktiškas pasirinkimas).

Vieno papuošalo derinimas prie kito

Jeigu esate būtent auksinių papuošalų „gerbėjas“, žinoma, reikia, kad vieni akcentai derėtų prie kitų. Apskritai geriausia nederinti kelių skirtingų metalų kasdieniame stiliuje, pavyzdžiui, aukso bei sidabro. Nebent renkatės baltą auksą ir sidabrą. Skirtumas yra kokybėje, ilgaamžiškume, nes vizualiai estetika yra gana panaši.

Gyvenimo būdas

Jeigu esate aktyvus žmogus, kuris daug sportuoja arba propaguoja vandens pramogas – auksas yra geras pasirinkimas, kadangi tai yra metalas, kuris atsparus ir prakaitui, ir vandeniui. Tačiau pasikartosime, kad kasdienai geriau nesirinkti papuošalų, kurie yra masyvūs, su didelėmis akutėmis. Nebent esate pasiryžęs nusiimti kaskart, kai tik ateinate užsiimti aktyvia veikla.

Koks yra Jūsų stilius?

Auksiniai dirbiniai dažnai vadinami klasika, kuri ne tik niekada neišeina iš mados, tačiau ir tinka visiems nepriklausomai nuo stiliaus. Jeigu esate klasikos mėgėjas – rinkitės auksinius papuošalus. Jeigu Jums labiausiai patinka laisvas stilius, sportinis – vis tiek siūlome rinktis auksinius, nes tai yra universali klasika, kuri tinka kiekvienam ir kiekvienai.

Kad ir koks papuošalas Jums labiausiai tinka – prioritetas siūlome skirti rankų darbiniams. Ne tik dėl to, kad jie yra „asmeniškesni“, meniškesni ir dažnai vienetiniai, tačiau ir dėl to, kad jie dažniausiai yra geresnės kokybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *