Kaip pasirinkti, kad auksiniai auskarai atrodytų nepriekaištingai?

Jeigu norite atrodyti nepriekaištingai, labai svarbu ne tik tinkamai derinti drabužius ir galanteriją, bet ir skirti dėmesio papuošalų pasirinkimui. Net ir patys brangiausi ir gražiausi auksiniai auskarai neatrodys gerai, jeigu juos pasirinksite tokius, kurie Jums netinka arba nemokėsite tinkamai derinti. Todėl verta žinoti, kaip tinkamai derinti papuošalus ir kaip pasirinkti tokius, kurie atskleis Jūsų originalų įvaizdį.

Kokie auskarai Jums tinka?

Ar pastebite, kad nepriekaištingi auskarai, kurie vitrinoje atrodo nepaprastai dailūs, Jums tarsi netinka arba atrodo ne taip gerai kaip ant kažko kito? Taip gali būti tuomet, jeigu pasirinkti auskarai nedera prie Jūsų veido arba šukuosenos. Jeigu norite atrodyti stilingai ir kad auskarai derėtų, reikėtų žinoti, kokie geriausiai atskleidžia Jūsų veido formas.

    • Apvalūs papuošalai. Ar žinojote, kad klasika tapusios rinkės tinka toli gražu ne visoms moterims? Nors daug metų mėgsta šio tipo auskarus, geriausiai jie tinka toms, kurių veidas yra ne apvalių formų. Pavyzdžiui, apvalūs auskarai puikiai atrodo toms moterims, kurių veidas yra trapecijos formos arba trikampis. Tokiu būdu auskarai šiek tiek sušvelnina veido formas. Jeigu apvalūs auksiniai auskarai yra įsegami, jie puikiai tinka prie aukštai sušukuotų plaukų arba trumpos šukuosenos. O jeigu tai klasikinės didelės rinkės, jos puikiai atrodo ir prie ilgų palaidų ar banguotų plaukų.

    • Ilgi papuošalai. O štai ilgi auskarai puikiai tinka toms, kurių veido forma yra apvali. Tokio tipo auskarai vizualiai prailgina veidą ir papildomai neapkrauna jo. Tokio tipo papuošalai yra puikus pasirinkimas įvairioms progoms ir prie įvairios aprangos. Dažniausiai juos verta segėti prie susegtų plaukų šukuosenos, kuri atvertų kaklą ir pasimatytų auskarais. Beje, labai dažnai pasirenkami ir asimetriški auskarai. Pavyzdžiui, kai į vieną ausį segamas ilgas, o į kitą – nedidelis auskaras. Prie tokių auskarų priderinus šukuoseną, atrodysite nepriekaištingai ir stilingai.

    • Kampuotos formos. Labai populiarūs yra ir trikampiai, keturkampiai ar kitų griežtų formų auksiniai auskarai. Tokio tipo auskarai tikrai atrodo įspūdingai ir gali tapti originaliu stiliaus akcentu. Tačiau reikėtų žinoti, kad tokių formų auskarų nepatariama rinktis griežtų formų veido savininkėms. Jeigu Jūsų veidas yra trikampio ar keturkampio formos, tokio tipo auskarai Jums netiks. Gražiausiai jie atrodo apvalaus veido moterims arba toms, kurių veidas pailgas. Jeigu ieškote dovanos apvalių veido formų moteriai, tokie juvelyriniai dirbiniai kaip trikampiai auskarai bus puikus pasirinkimas.

Parašykite komentarą