Kaip skolų išieškojimo procesas gali tapti mažiau stresine situacija

Skolų išieškojimas nėra maloni procedūra nei tam, kuris trokšta susigrąžinti skolą, nei, juolab, skolininkui. Jeigu pirmą kartą išgirdote apie skolos išieškojimo galimybę arba tiesiog niekuomet nebuvote su tuo susidūrę, greičiausiai gali kilti daugybė klausimų – į kur man kreiptis? Kaip apkritai tai vyksta? Tokiu atveju jums reikalinga solidi ir patikima skolų išieškojimo įmonė. Tai padės jums atgauti savo pinigus ir patirti kuo mažiau streso.

Skolų išieškojimo įmonė išanalizuoja situaciją abiejų šalių atžvilgiu ir veikia kaip neutralus tarpininkas. Iš pradžių peržiūrimi ir išanalizuojami visi dokumentai  ir  pranešama ar skolos išieškojimo ieškinys yra galiojantis. Skolų išieškojimo paslaugos komandai suteikiama teisė  būti gana aktyviems atgaunant skolą. Vadinasi,  šie specialistai  gali imtis visų leistinų priemonių  raginant  skolininką apmokėti sąskaitas.

Patvirtinus skolos išieškojimo užsakymą ir patikrinus visus dokumentus, kreipiamasi į skolininką. Jam suteikiama teisė paaiškinti situaciją ir pateikti savo pareiškimą. Skolininkui pripažinus, kad skola egzistuoja, šio  proceso metu  gali būti susitarta dėl įmokų arba skolos išmokėjimo dalimis.  Be abejonės, toksai ginčo išsprendimas yra naudingiausias abiem pusėms. Nepavykus su skolininku susitarti derybų keliu, teisininkai savo klientui skolą išsiieškoti patars per teismą. Ieškant skolos iš privataus piliečio, taikomos standartinės sąlygos. Teismas priima sprendimą, nurodantį skolininkui išmokėti numatytą skolą ir tam nustatomas konkretus terminas.

Be abejonės, šiame reikale labai svarbu surasti profesionalią skolų išieškojimo komandą. Paminėsime į ką reikia atkreipti dėmesį, norint nuspręsti ar reikalų turėsite su profesionalais:

  • Privalumas – teikiamas kuo platesnis paslaugų ratas. Teikiamos tik standartinės teisinės konsultacijos ir paslaugos gali gerokai apriboti gerų rezultatų galimybes. 
  • Laimėtų bylų skaičius. Šiuo klausimu dažniausiai faktai kalba patys už save.
  • Kiekvienam klientui jo byla – pati svarbiausia. Todėl  norisi ją patikėti „daug mačiusiam“ specialistui. Tad daugiametė patirtis yra išties pageidaujama. Visgi, tai nereiškia, jog jauna komanda nesusidoros su užduotimi. Todėl nepamirškite pasidomėti ir kitų šios įmonės klientų įvertinimu. Tiek internetinėje platformoje, tiek savo draugų, pažįstamų, bendradarbių tarpe galite sužinoti nemažai informacijos apie pasirinktų teisininkų darbą. Gausesnis palankių įvertinimų sąrašas suteiks daugiau pasitikėjimo ir užtikrintumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *