Parnasas – paslaugos Lietuvoje ir Europoje

Parnasas – logistikos ir transportavimo įmonė Lietuvoje. Tačiau savo paslaugas teikia ir kitose Europos šalyse. Krovinių pervežimą Parnasas vykdo Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, o perkraustymo paslaugas gali pasiūlyti ir tolimesnėse  Europos šalyse. Dėl savo ilgametės patirties ir naujovių pritaikymo, Parnasas savo klientams siūlo logiškiausius ir optimaliausius sprendimus, kurie padeda kroviniams pasiekti savo tikslą laiku. 

Parnasas įmonės vertybės

Kaip ir kiekviena įmonė, taip ir Parnasas savo įmonėje nustato pagrindines vertybes, kurios užtikrina kokybišką darbo veiklą. Viena iš jų – darbuotojai. Parnasas vertina savo darbuotojus ir jų atsidavimą ir siekius įmonėje. Parnasas siekia užtikrinti saugią, tinkamą ir sąžiningą darbo aplinką ir stengiasi suteikti visas galimybes keltis savo kompetenciją. Parnasas įmonėje, kaip ir visose, darbuotojai yra tai, kas padeda užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą, todėl jų poreikiai darbovietėje yra vertinami, o pasiekimai skatinami. Dar viena vertybė, kurios laikos Parnasas, yra vertingos paslaugos. Tobulėjančiame ir besivystančiame technologijų pasaulyje Parnasas užtikrina novatoriškus sprendimus, kad paslaugos būtų patogios ir lengvai prieinamos kiekvienam. Taip pat Parnasas įmonei yra svarbu pelnas. Augantiems poreikiams pelnas padeda įgyvendinti reikiamus sprendimus ir pritaikyti technologijas palengvinančias paslaugų teikimą.

Parnasas privalumai

Parnasas įmonė iš savo konkurentų išsiskiria savo patikimumu – ilgalaikė patirtis ir kokybiškos paslaugos padeda kurti ilgalaikius ryšius ir santykius su savo klientais. Nuolat tobulinami veiklos procesai Parnasas įmonėje nėra naujiena. Kasdien ieškoma vis naujų sprendimų, kuriuos galima pritaikyti įmonės veikloje. Parnasas krovinius gabena kasdien, todėl surinkti ir pervežti krovinius problemos tikrai nėra. Taip pat gerai išvystyta sandėlių struktūra leidžia Parnasui patogiai planuoti logistiką, sandėliavimus bei pasiūlyti klientams daugiau reikalingų paslaugų ir patogumą. Taip pat Parnasas įmonė yra pritaikiusi savo transportą įvairiems kroviniams. Kroviniai vežami mikroautobusais, sunkvežimiais ir autotraukiniais. Be viso to, Parnasas ilgametė patirtis rinkoje ir partnerystė su įvairiausiais klientais leidžia jiems atrasti geriausius sprendimus kiekvienam savo klientui. Vis dar sprendžiate ar verta rinktis Parnasas kaip savo įmonės transporto partnerį? Susisiekite su jais, aptarkite savo poreikius ir leiskite Parnasui pasirūpinti jūsų transportavimo sprendimais. 

Parašykite komentarą