Planuojate išvyką su baidarėmis? Štai keletas patarimų, kad jūsų kelionė būtų sėkminga

Kiekvienas, norintis plaukioti baidarėmis, turi pasirinkti tinkamą maršrutą ir paslaugą, kitaip tariant, išsirinkti sau tinkamiausią baidarių nuomą. Vieni pirmiausia išsirenka maršrutą, kuriuo nori plaukti, o paskui ieško, kas išsinuomotų baidares, skirtas plaukioti jų pasirinktoje  upėje ar ežere, o kiti pirmiausia ieško tinkamo baidarių nuomotojo. 

Ką reikia žinoti, jei reikalinga baidarių nuoma?

Lietuvoje yra daug gražių vietų plaukioti baidarėmis, todėl renkantis vietovę reikia gerai apgalvoti, kas jums tinka. Pastaruoju metu daug kas renkasi Aukštaitiją apylinkes. Pavyzdžiui, daugumą domina baidarės Aukštaitijoje. Tereikia pasidomėti, kas siūlo baidarių nuomą tose apylinkėse ir pasidomėti, kokie maršrutai yra siūlomi. 

Verta pažiūrėti nuotraukas ir perskaityti maršruto informaciją, kad galėtumėte nuspręsti, kur plaukti bus ne tik smagu, bet ir lengva. Tai svarbu dėl paprastos priežasties – tai susiję su fiziniu pasirengimu ir ištverme. Yra maršrutų tiems, kurie buriuoja ne pirmą kartą arba turi gerą fizinę ištvermę. Jei nežinote, kur norite plaukti ir tai darote gerai, galite susisiekti su baidarių nuomotoju, kuris padės išsirinkti tinkamą plaukimo vietą. Tai bus lengviausias būdas ir jums nereikės gaišti laiko informacijos paieškai ir skaitymui.

Išsinuomoti baidares šiuo metu nėra sunku, tiesiog žinokite, ką ir kur norite išsinuomoti

Tiesa, reikia paminėti, kad ne visos baidarės yra geros. Kai kurie nuomotojai nuomoja baidares, kurios nėra itin patogios, tad jei norite plaukti gera baidare, turite pasidomėti, kurie nuomotojai siūlo kokybišką baidarių nuomą. Pavyzdžiui, Aukštaitijoje galite ieškoti kokybiškų baidarių nuomos pasiūlymų.

Plaukimas baidarėmis – tai naujas,  įspūdžių ir gamtos kupinas laikas. Tai adrenalino antplūdis ir išbandymas, kuris leis smagiai praleisti laiką su šeima ar draugais. Baidarių nuoma tikrai pigi, žygyje patirti nuotykiai, gamtos garsai, laužo šiluma sumažins stresą ir pakels nuotaiką.

Išsirinkę sau tinkamas baidares, turėsite nuspręsti, kuris maršrutas jums tinkamiausias

Taip pat turėsite pasirinkti plaukimo dienų skaičių. Vieni renkasi dienos išvykas, kiti pasirenka kelių dienų keliones. Pagalvokite, kiek laiko norite plaukti baidarėmis ir, jei norite pernakvoti, turite pasirinkti tinkamą nakvynės vietą. Kai žinosite, ko norite, tuomet bus tinkamas metas rezervuoti jums tinkamą datą, kad išvengtumėte nemalonių staigmenų. Patariama viską organizuoti iš anksto, kad išvengtumėte papildomo streso ir galėtumėte atsipalaiduoti.

Parašykite komentarą