Sužadėtuvių žiedai: tendencijos ir pasirinkimas

Piršlybos yra jaudinantis gyvenimo momentas, kai vyras pasiūlo savo širdį moteriai ir paprašo jos rankos. Beveik kiekviena moteris svajoja apie tokį romantišką įvykį savo gyvenime, tad vyrui tenka svarbi užduotis – tinkamas pasirengimas piršlyboms. Svarbiausiu piršlybų atributu tampa moteriai dovanojamas žiedas. Kokie sužadėtuvių žiedai šiandien yra populiariausi ir kaip tinkamai pasirinkti žiedą?

Kiek kainuoja sužadėtuvių žiedai?

Prieš renkantis žiedą, pirmiausia reikia įvertinti ir jo biudžetą. Žiedo kaina priklauso nuo pasirinkto metalo. Nors dažniausiai dovanojami auksiniai sužadėtuvių žiedai, galima rinktis   kitokio metalo gaminius. Pavyzdžiui, sidabrinį žiedą. Kainą taip pat nulems tai, koks akmuo puoš žiedą. Įprastai sužadėtuvių žiedas turėtų būti su brangakmeniu. Nuo jo dydžio priklausys ir galutinė žiedo kaina. Tačiau šiandien rinkoje galima rasti ir pigesnių alternatyvų, pavyzdžiui, sužadėtuvių žiedų su swarovski deimantais.

Vienaip ar kitaip, sužadėtuvių žiedo kaina greičiausiai nebus mažesnė nei keli šimtai eurų. Nors anksčiau buvo manoma, kad šio žiedo kaina yra tarsi tam tikras simbolis. Būdavo netgi manoma, jog sužadėtuvių žiedas turėtų kainuoti du ar daugiau vyro atlyginimų. Šiandien tokių įsitikinimų jau nėra, o ir rinka siūlo labai platų pasirinkimą, tad kiekvienas gali išrinkti gražų žiedą pagal turimą biudžetą.

Kokį žiedą rinktis?

Sužadėtuvių žiedai gali būti labai įvairūs. Pirmiausia, reikėtų pagalvoti apie tai, kokio tipo žiedus ar papuošalus nešioja Jūsų mylimoji. Pagal tai reikėtų rinkti ir sužadėtuvių žiedo stilių. Sužadėtuvėms galima rinktis klasikinius sužadėtuvių žiedus, amžinybės stiliaus žiedus su visiškai inkrustuotais deimantais, taip pat populiarūs trijų akmenų sužadėtuvių žiedai. O pastaruoju metu vis dažniau pasirenkami halo stiliaus žiedai, kai vieną deimantą apskritimu apsupa daug mažesnių.

Kaip „pataikyti“ dydį?

Net ir tuomet, kai jau apsisprendėte, kokie sužadėtuvių žiedai Jums patinka, gali būti sudėtinga išsirinkti tinkamą dydį. Tai padaryti galite paslapčia. Pavyzdžiui, pamatuokite turimą mylimosios žiedą ir taip žinosite, jos piršto dydį. Kai kurie vyrai netgi miegančioms savo moterims pirštus išmatuoja, kad tik išrinktas žiedas tiktų. Tačiau net jeigu tai ir nepavyko, nesibaiminkite, nes jeigu žiedelis bus per didelis ar per mažas, jį be vargo pataisys juvelyras. Tai yra gana dažnai pas juvelyrus užsakoma paslauga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *