Technomada.lt veliūriniai treningai: kodėl verta rinktis šią medžiagą?

Prireikė naujų treningų, tačiau nežinote kaip išsirinkti? Veliūriniai treningai šiandien yra pasirinkimas nr. 1! Atsakome, kodėl.

Kas yra veliūras?

Technomada.lt veliūras yra neįtikėtinai minkšta, pliušinė tekstilė. Ji yra labai panaši į aksomą (nors ir daug pigesnė. Veliūras paprastai žinomas kaip „patogus“ audinys, tai reiškia, kad jis naudojamas prie visų jaukių ir itin minkštų kasdienių drabužių – pižamų, sportinių kostiumų, šlepečių, antblauzdžių ir chalatų. Siekdami optimalaus dėvėjimo poilsio kambaryje, naudodamiesi šia šilkiniu lygiu tekstilės gaminiu, nesuklysite. Veliūras vis dar dažniausiai naudojamas namų apyvokos reikmenyse, kur jis labiau nusidėvi, todėl dažnai pirmenybė teikiama pigesniam audiniui, o ne grynam šilko aksomui.

Iš ko pagamintas veliūras ir veliūriniai treningai?

Nepaisant prabangios apdailos, veliūras paprastai gaminamas iš medvilnės arba medvilnės ir netgi gali būti pagamintas iš sintetinių medžiagų, tokių kaip poliesteris. Ypatinga minkšta veliūrinio paviršiaus tekstūra vadinama „krūva“ ir gaunama specialiu audimo būdu perpjaunant kilpinius siūlus. Nors sukurtas panašiu audimo procesu, aksomas iš tikrųjų yra pagamintas iš gryno šilko, todėl jis yra daug brangesnis ir aukščiausios klasės.

Štai kodėl daugelis vertina veliūrą:

1. Veliūras yra puikiai biologiškai suderinamas su žmogaus kūnu, o jo paviršius yra lygus, o trinties stimuliavimo koeficientas žmogaus organizmui nusileidžia tik šilkui. Todėl, kai mūsų gležna oda yra lygi su lygiu ir švelniu šilku, ji rūpinasi kiekvienu mūsų odos centimetru savo unikalia švelnia tekstūra ir pagal žmogaus kūno išlinkį.

2. Veliūriniai treningai pasižymi puikia išvaizda. Tai labai estetiška medžiaga, kuri nepalieka abejingų. Negana to, švelnus, minkštas veliūras nevaržo judesių, todėl labai tinka sporto ir laisvalainio aprangai.

3. Veliūras plačiai naudojamas drabužių audiniuose. Jis pasižymi puikiu atsparumu raukšlėms, elastingumu ir matmenų stabilumu, geromis izoliacinėmis savybėmis ir yra plačiai naudojamas. Jis tinka vyrams, moterims ir vaikams.

4. Veliūro audiniai (o tuo pačiu ir veliūriniai treningai) turi daug puikių, saulės skėčių, šviesos pralaidumo, vėdinimo, šilumos izoliacijos, UV apsaugos, apsaugos nuo ugnies, atsparumo drėgmei, lengvo valymo ir kitų savybių, yra labai geras audinys, naudojamas drabužių gamyboje, labai populiarus.

Parašykite komentarą