E mokymas – kokią įtaką jam daro dirbtinis intelektas ir virtuali realybė?

Ką žinote apie e mokymus? Ar žinote sritį, kurioje norėtumėte tobulėti bei įgyti daugiau žinių? Tikriausiai kiekvienas iš mūsų gali nesunkiai atsakyti į šiuos klausimus. Jeigu tik kada nors domėjotės, ką Jums gali suteikti e mokymas ir kokia jo yra nauda šiuolaikiniam žmogui, tai tikriausiai šia paslauga naudojatės.

Jūs tik pasakykite, ką norite išmokti ir tokius e mokymus tikrai pavyks atrasti. Žinoma, didžioji jų dauguma bus anglų kalba, bet tikrai nemažai jau sukurta ir mūsų gimtąja lietuvių kalba. Tad tam, kad mokymosi procesas vyktų sklandžiai, reikia ir tinkamai pasiruošti.

Visų pirma detaliai susiplanuokite savo dienotvarkę ir atkreipkite dėmesį, kada turėsite laiko mokytis. Vieniems parankiau gali būti ankstyvas rytas, kiti mieliau tam išnaudoja pietų pertrauką, o kiti renkasi mokymąsi nakties metu. Visų mūsų organizmai skirtingi, tad jeigu tai nėra e mokymas online tiesiogiai, tai metodinę medžiagą galėsite skaityti ar žiūrėti ir ją įsisavinti Jums patogiausiu paros metu.

Kadangi šiandien vis dažniau girdime apie dirbtinį intelektą, tai kažin, ar galimas ir e mokymas jo pagalba. Reikia pripažinti, jog pats mokymasis pasitelkiant dirbtinį intelektą visgi nėra absoliuti naujovė. Spėjama, kad garsusis ir taip dažnai girdimas dirbtinis intelektas ateityje padės kurti e mokymus. Tai ypatingai pasitarnaus tais atvejais, kai bus reikalingi adaptyvieji mokymai. Taip pat prognozuojama, kad dirbtinis intelektas suteiks galimybę tiksliau kuruoti skaitmeninių mokymų turinį pagal individualius besimokančiojo poreikius. Tai tikrai skamba kaip labai naudinga ir reikalinga funkcija kiekvienam mūsų. Be to dirbtinis intelektas laikui bėgant greitai bei patikimai leis pasitikrinti užduotis ir kartu tiksliau įvertins besimokančiojo pažangą. Tad būkite atviri naujovėms.

Sakoma, kad reikia suteikti laisvę ne tik dirbtiniam intelektui, bet ir virtualiai realybei. Puikiai suprantate, kad tai nėra naujovė, bet būtina į tai atkreipti dėmesį jau dabar. Virtuali realybė šiomis dienomis itin aktyviai naudojama laivyboje bei aviacijoje. Žinoma, kitos sritys irgi nėra pamirštos. Viena jų – medicina. Čia taip pat sparčiai integruojama virtuali realybė. Tad šis metodas yra naudojamas tiek mokomaisiais, tiek ir pramoginiais tikslais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *