Didelės stiklinės vazos gėlėms – ne tik namams, bet ir dekoracijoms

Jaukumą namuose kuria tinkamai parinktos interjero detalės. Tokie elementai kaip didelės stiklinės vazos gėlėms, jeigu pasirinktos tinkamai, sukuria išskirtinį erdvių dizainą ir stilių. Ar žinojote, kad vazos gali ne tik atnaujinti kambarį, bet ir kone pakeisti jo išvaizdą?

Kada rinktis stiklines vazas?

Stiklinės vazos naudojamos kone kiekvienuose namuose, o taip pat yra labai populiarus pasirinkimas kuriant dekoracijas šventėms bei renginiams, Pirmiausia todėl, kad stiklas yra labai subtili medžiaga, kuri yra ne tik stilinga, bet ir puikiai atrodo. Stiklinės vazos yra permatomos, todėl jos suteikia erdvei lengvumo, prabangos, elegancijos. Jeigu norite namuose įnešti daugiau elegancijos ir stiliaus, rinkitės stiklines vazas ir pamatysite, kaip erdvės atgyja. Tai puikus pasirinkimas tamsioms erdvėms, mažiems kambariams ir panašiai. O derinant net kelias vazas vienu metu, sukursite išskirtinius dizaino elementus.

Kur naudoti vazas?

Vazų panaudojimas yra labai platus. Tinkamai pasirinkus jas ir suderinus tarpusavyje, galima sukurti nestandartinius interjero elementus ir netgi pasirūpinti šventiniu dekoru. Tad kaip vazas apgalvotai pritaikyti interjere?

    • Gėlių pamerkimui. Standartinę vazų funkcija yra būti erdve gėlėms. Dažniausiai įvairios didelės stiklinės vazos gėlėms naudojamos skintų gėlių pamerkimui. Tai vienas populiariausių panaudojimo būdų. Stiklinės vazos gali būti įvairių formų ir dydžių. Todėl jos lengvai pritaikomos skirtingose erdvėse ir įvairiuose interjeruose. Pavyzdžiui, didelės stiklinės vazos su gėlėmis dažniausiai statomos svetainėje, koridoriuje. Jeigu Jūsų vonia didelė, tokia vaza taps puikiu interjero akcentu ir vonios kambaryje. O jeigu erdvė maža, pasirinkite kelias mažesnio diametro aukštas stiklines vazas ir pamatysite, kaip erdvė taps didesnė.

    • Šventinio stalo puošybai. Labai dažnai didelės stiklinės vazos gėlėms pasirenkamos dekoracijoms. Jomis galima puošti šventinį stalą tiek ruošiantis namuose šventinei vakarienei, teik organizuojant renginius. Vestuvės, gimtadieniai, išleistuvės ir kitos šventės neapsieina be stiklinių vazų. Jos gali būti netgi įvairių spalvų, kad derėtų prie bendro šventės spalvų derinio. Ant stalo gali būti statoma viena ar kelios didelės akcentinės vazos ir daug mažesnių, į kurias merkiamos gėlės, statomos žvakės. Daug vazų vienoje vietoje sukuria išskirtinį įvaizdį. Taip papuošę šventinę stalą pakerėsite ne tik namiškius. Tai dekoruojami ir didžiuliai renginiai.

    • Terasos dekoracijoms. Ieškote akcento terasai? Juo gali tapti didelės stiklines vazos. Pastatykite kelias vazas terasos kampe. Į vieną pripilkite smėlio, į kitą pamerkite džiovintą gėlės žiedą, o į trečią skintų gėlių ir pamatysite, kaip terasoje taps jaukiau ir šviesiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *