Dildo pasirinkimas: ką reikia įvertinti?

Suteikti sau kuo daugiau malonumo – būtina. Tai galimybė ne tik atsipalaiduoti, tačiau ir išmokti naujų dalykų, kuri tikrai patiks ir Jūsų kūnui, ir Jūsų mintims. O bene geriausia priemonė, kuri gali padėti Jums patirti kuo daugiau, yra dildo.

Šiuo metu dildo opcijų, kurias galite rasti prekybos vietose, tikrai yra labai daug. Dažnai paieškos būna kur kas paprastesnės, jeigu tariatės su tais, kurie prekiauja tokiais žaislais. Konsultacijos yra internetu ir ne akis į akį, tad tai daugeliui žmonių padeda klausti tai, kas tikrose sekso prekių vietose atrodo tabu.

Žemiau pateiksime gaires, kurios tikimės, kad jums padės bent jau kiek greičiau rasti žaisliuką, kuris leis patirti kuo daugiau gerų emocijų.

Dildo skersmuo

Vienas pirmųjų aspektų yra skersmuo. Daugeliui moterų atrodo, kad kuo platesnis – tuo geriau. Dalinai tai yra tiesa. Tačiau mes siūlome nepradėti nuo labai plataus, kadangi dažniausiai dėl to galima jausti diskomfortą. Geriau įsigyti bent jau kelis dildo ir juos keisti pagal nuotaiką.

Dildo ilgis

Kitas svarbus aspektas yra ilgis. Juk ir penio ilgis lemia malonumą, taip? Vėlgi, dalinai, kadangi dažnai kur kas svarbiau yra technika, ne dydis. Tiesa, kai norisi daugiau pojūčių – galima išbandyti ilgesnius. Tačiau nuo jų irgi nėra geriausia pradėti.

Dildo tipai

Taip pat pradėjus ieškoti galite pamatyti, kad šiuo metu pasiūla yra labai plati ir dildo tipų tikrai yra labai daug. Kurie labiausiai patinka Jums? Žemiau pateiksime kelis tipus.

  1. Anal Dildo, suprantama, yra skirti tiems, kurie mėgsta analinę masturbaciją. Tinka ir moterims, ir vyrams, kurie nori pajusti daugiau.
  2. Dvigubi dildo tinka žaidimams ne tik solo, tačiau taip pat ir dviese.
  3. Galbūt Jums labiausiai patinka realistinis dildo? Tai yra toks žaisliukas, kuris visiškai primena penį. Galima įsigyti net tokius, kuriuos puošia kraujagyslės. Atrodo labai realiai ir kai kurioms moterims bei vyrams tai suteikia dar daugiau emocijų bei jausmų.
  4. Galimi ir XXL dydžio dildo, kurie dažniausiai būna ilgesni nei 30 cm. Toli gražu tinkamas modelis ne kiekvienam ir ne kiekvienai. Dažniausiai iki tokio tipo reikia laiko, kol juos bus galima išbandyti. Juk svarbiausia yra masturbacijos metu pajusti kuo daugiau malonumo, taip?

Spalva

Taip, kaip supratote, galimi tokie dildo, kurie atrodo labai realistiškai ir tokie, kurie spalvoti. Šiuo atveju pasirinkimas yra tikrai labai platus, tad kiekvienas ir kiekviena gali rasti variantą, kuris jam labiausiai tinka. Nuo tamsių iki šviesių, nuo ryškių iki akis traukiančių modelių. Kuris Jums labiausia patinka? Svarbiausia, kuris Jus jaudina labiausiai?

Vibruoja ar ne?

Nors dildo įprastai yra laikomi dirbtiniais peniais, kurie neturi vibracijos funkcijos, tačiau kartais ir vibratoriai yra tokie pačioje kategorijoje kaip dildo. Taigi, renkantis ir tai reikia įvertinti. Žinoma, vibracija suteikia dar daugiau pojūčių ir dar daugiau malonumo. Daugeliui, tačiau ne visoms. Kai kurioms labiausiai patinka natūralumas. Tokiu atveju, žinoma, geriausia rinktis klasikinius modelius, nevibruojančius.

Medžiaga iš kurios pagamintas dildo

Galiausiai, paskutinis aspektas yra medžiaga iš kurios dildo yra pagamintas. Nuo silikoninių iki kurtų želė pagrindu, taip pat galima rasti ir plastikinius. Dažnai tenka išbandyti kelis variantus, kol galiausiai pavyksta rasti tą, kuris Jums kelia geriausias emocijas ir tuo pačiu kuriuo norėsis mėgautis dar ir dar kartą.

Platus įvairiausių Dildo pasirinkimas, žemiausiomis kainomis Lietuvoje tik Prezervatyvai.net internetinėje parduotuvėje!

Parašykite komentarą