Efektyvios priemonės nuo plaukų slinkimo

Plaukų slinkimas yra opi problema, su kuria susiduria tiek vyrai, tiek moterys. Pasaulinės pandemijos metu, daugelis sirgusiųjų Covid-19 virusu, teigia susiduriantys su dar stipresniu plaukų slinkimu, nei iki susirgimo, o kai kurie skundžiasi net nuplikimu. Kadangi tai yra visuotinė problema, grožio ir sveikatingumo pramonė ieško naujų būdų šiai problemai spręsti ir išgelbėti vyrus ir moteris nuo visiško plaukų praradimo.

Kadangi esant organizme, virusas stipriai veikia imuninę sistemą, ją silpnina – prastėja kraujo rodikliai, pradeda trūkti vitaminų ir mineralų organizmui. Todėl ilgainiui ir pradeda lūžinėti nagai, slinkti plaukai, pilkėti oda. Tad visų pirma reikėtų atlikti tyrimus, kokių vitaminų trūksta ir atitinkamai juos pasirinkti, norint sustiprėti iš vidaus. Tuo tarpu priemonės nuo plaukų slinkimo gali veikti sinergiškai ir sulėtinti plaukų slinkimą bei paspartinti jų augimą.

Norint efektyvaus poveikio, visada rekomenduojamos ne pavienės priemonės nuo plaukų slinkimo, o jų kompleksai, kurie paprastai susideda iš 4 produktų. Visų pirma, plaukų slinkimo stabdymo procesas pradedamas galvos odos (skalpo) šveitimo. Kad mūsų oda nesikimštų ir nesikauptų joje įvairūs nešvarumai, ją rekomenduojama reguliariai šveisti kartą savaitėje, tačiau rekomendacijos gali skirtis, priklausomai nuo gamintojo. Susidariusios negyvos odos ląstelės, aliejų perteklius ir produktų likučiai gali pakenkti plaukų folikulams, nuo kurių priklauso plaukų augimas, slinkimas ir jų būklė. Tačiau šveitiklis padeda pašalinti nepageidaujamas sankaupas, sukurdamas švarią ir sveiką terpę plaukų augimui ir puoselėjimui.

Po šveitimo, naudojamas specializuotas trichologinis šampūnas, kuris yra daugiau nei paprasta plaukų kosmetika skirta plauti galvą. Trichologija yra mokslo šaka, tirianti plaukus ir su jais susijusias ligas. Tad trichologinis šampūnas sudarytas iš stipraus poveikio ingredientų, kurių kiekvienas, skatina plaukų augimą ir tuo pačiu užkerta kelią plaukų slinkimui. Šampūnas kartu veiksmingai šalina nešvarumus, nenuplaudamas nuo galvos odos eterinių aliejų, eančių pačiame šampūne. Taip išlaikoma sveika pusiausvyra, būtina sveikai galvos odai ir plaukams.

Trečiajame kovos su plaukų slinkimo procedūros etape naudojama specializuota trichologinė plaukų kaukė. Paprastai tai intensyviai drėkinanti ir maitinanti kaukė, kuri saugo ir stiprina plaukus, yra praturtinta plaukams gyvybiškai svarbiomis medžiagomis.

Nenuplaunamos, plaukų slinkimą stabdančios ampulės yra bene svarbiausias kovoje su slinkimu produktas. Ampulėse yra koncentruotas veikliųjų medžiagų kokteilis, kuris giliai įsiskverbia į galvos odą, optimizuoja plaukų folikulų funkcijas ir skatina naujų plaukų augimą. Kadangi ampulės nenuplaunamos, jos užtikrina ilgalaikį poveikį galvos odai. Be to, dėl suderinamumo su invazine galvos odos mezoterapija, ampulės yra labai veiksmingas sprendimas susiduriantiems su itin sunkiais plaukų slinkimo atvejams ir nuplikimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *