Norite suteikti namams jaukumo? Kokios detalės gali tapti pagrindiniu akcentu? 

Visi žmonės nori, kad jų namuose būtų jauku ir smagu leisti laiką, tačiau tikrai ne visi atkreipia dėmesį į detales, kurios yra svarbiausias akcentas įrengiant namus ar juos atnaujinant. Žinoma, namus galima pagyvinti gėlių kompozicijomis, gražiomis žvakėmis, tačiau ar to pakanka? Jei norite jaukumo namuose, pirmiausia turite pasirūpinti tinkamu ir stilingu apšvietimu, tai padės padaryti vidaus šviestuvai, kurie suteiks rafinuotumo ir romantikos.

Vidaus šviestuvų įrengimas namuose padeda paskirstyti šviesos šaltinius

Sieniniai šviestuvai yra puiki priemonė sukurti švelnų, įmantrų, stilingą apšvietimą. Jie gali būti montuojami visuose namo kambariuose. Itin platus dizaino ir šviesos šaltinių pasirinkimas leidžia lengvai pritaikyti sieninį šviestuvą įvairiems poreikiams.

Verta prisiminti, jog tinkamo šviesos ir šešėlių srauto užtikrinimas teigiamai veikia savijautą ir nuotaiką. Ir atvirkščiai – nepakankamas apšvietimas ar jo intensyvumas gali sumažinti produktyvumą, varginti, padidinti dirglumą, todėl verta savo namuose derinti įvairių tipų šviestuvus. Skirtingai nuo lubų, sieniniai šviestuvai skleidžia koncentruotą, dažnai kryptingą šviesos srautą. Priklausomai nuo dizaino ir paskirties, šis šviesos šaltinis gali būti naudojamas įvairiose erdvėse.

Sieniniai, staliniai ir pakabinami šviestuvai – patrauklaus interjero kūrimo įrankiai

Sieniniai šviestuvai naudingi ne tik kuriant atskiras kambario zonas ar komfortą, šie šviesos šaltiniai gali skleisti blankią arba ryškią šviesą, o sodrūs atspalviai leidžia šviestuvams prisiderinti prie dailaus minimalistinio, modernaus, skandinaviško ar klasikinio interjero.

Pakabinami šviestuvai savo skleidžiama šviesa pripildo visą kambarį, dėl to ir jų nevertėtų atsisakyti. Žinoma, verta atkreipti dėmesį į modernius ir išskirtinius pakabinamus šviestuvus, nes pasirinkimas tikrai didelis.

Staliniai šviestuvai puikiai tinka vaikų kambario interjere, taip pat ir darbo kambaryje, kuomet norisi minimalistinio, tačiau tinkamo darbui šviesos šaltinio. Taip pat jie yra kaip kambario aksesuaras, detalė, kuri jį pagyvina.

Sieniniai šviestuvai gali būti naudojami norint pridėti arba atimti erdves, kad būtų sukurtas nepaprastas aplinkos įspūdis

Šis šviesos šaltinis puikiai išryškina tam tikrus interjero sprendimus. Jie gali originaliai apšviesti palanges, nišas, arkas, knygų lentynas, išskirtinius baldus ar meno kūrinius. Kitas įdomus variantas – atskirai apšviesti valgomojo, darbo kambario, svetainės ar miegamojo kampus.

Norint sukurti ypatingą atmosferą, verta rinktis šviestuvus pagal konkrečius kriterijus. Pavyzdžiui, tamsūs sieniniai šviestuvai padės sukurti subtilų, silpnai apšviestą kambario apšvietimą. Abiejų krypčių sijos yra naudingos norint sustiprinti arba išplėsti vizualinį kambario efektą. Sieniniai šviestuvai skaidraus stiklo gaubtais gali suteikti kambariui prabangos, modernumo įspūdį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *