Stiliaus paslaptys moterims, kurios visuomet nori atrodyti nepriekaištingai

Atrodyti nepriekaištingai nebūtinai turi būti labai sudėtinga. Tačiau lygiai taip pat reikėtų suprasti, kad nėra jokios būtinybės kasdien stengtis atrodyti taip, lyg būtume nužengusios tiesiai nuo podiumo. Juolab, kad visų pirma turėtume savęs paklausti, ar mums iš tikrųjų to reikia? Kaip bebūtų, visuomet galima pasitelkti tam tikrus stiliaus patarimus, kurie padėtų atrodyti stulbinamai, o visų svarbiausia, kad tam nė nereikės skirti daug pastangų.

Žinoma, norint atrodyti puikiai ir suformuoti akį traukiantį įvaizdį, reikia šiek tiek išankstinio planavimo ir sprendimų strategiškam apsipirkimui, tačiau tai tikrai neatims daug laiko ir nepareikalaus iš jūsų milžiniškų pastangų. Be to, galutinis rezultatas, kurį jums pavyks pasiekti, pranoks visus jūsų lūkesčius ir jūs būsite sau dėkinga už tai, kad skyrėte šiek tiek papildomo laiko ir pastangų.

Todėl sudarėme jums labai nesudėtingų, tačiau veiksmingų patarimų sąrašą, kaip neišleidžiant daugybės pinigų atrodyti elegantiškai ir pasitempusiai, nesvarbu, ar einate į darbą, ar į restoraną, ar tiesiog į prekybos centrą. Šie keli naudingi patarimai padės labai greitai suformuoti savo stilių ir be jokio didelio galvos skausmo išeiti pro duris atrodant kuo puikiausiai.

Turėkite keletą tobulai tinkančių drabužių derinių

Vienas paprasčiausių būdų kasdien atrodyti stilingai – turėti keletą visada gerai atrodančių drabužių. Geriausias būdas tai padaryti? Atrasti keletą tarpusavyje tobulai derančių drabužių, kurie taptų tarytum jūsų „uniforma“.

Pavyzdžiui, dienai biure jūsų „uniforma“ gali būti tiesaus kirpimo džinsai, švarkelis ir marškinėliai arba neutralios spalvos suknelė, ryškūs auskarai ir aukštakulniai. Tuo tarpu kasdieniam reikalų tvarkymui mieste gali tikti džinsai ir golfas arba tamprės ir prigludęs švarkas. Ir tai yra tik keli iš daugybės galimų pavyzdžių. Į visą tai galite žvelgti kaip į aprangos sprendimus, kurių pagalba norimą įvaizdį suformuoti tetrunka akimirką. Tačiau nepamirškite, kad tokias skirtingas „uniformas“ reikėtų pritaikyti ir įvairiems aprangos kodams bei skirtingiems sezonams.

NAUDINGA: Drabužius internetu įsigyti galite https://sidonas.lt/

Atraskite jums tinkančias spalvas

Nors akivaizdu, kad turėtumėte rinktis tas spalvas, kurias mėgstate ir kurios jums padeda jaustis laimingomis, tačiau jei savo stilių formuojate pagal tam tikrą spalvų paletę, būtų naudinga į ją įtraukti ir tas spalvas, kurios jums labiausiai tinka.

Pavyzdžiui, vėsaus odos atspalvio moterims geriausiai atrodo ryškiai mėlyna, tamsiai violetinė, smaragdinė, rubinų, levandų ir ryškiai rožinė spalvos, o tarp neutralių spalvų tokiu atveju patektų balta, pilka ir tamsiai mėlyna. Šiltų odos tonų moterims geriausiai tinka geltona, oranžinė, auksinė, šiltai žalia, alyvuogių, taip pat šokoladinė, kreminė balta ir „taupe“ spalva. O neutralių odos tonų moterims geriausiai atrodo šviesiai persikinė, dulkėta rožinė, nefrito žalia ir kamufliažinė žalia, tarp neutralių spalvų patenkant kreminei baltai, „taupe“ ir pilkai spalvai.

Kiekvienam drabužiui turėkite tinkamą derinį

Suprantama, kad jums gali būti smagu apsipirkinėti vien dėl paties proceso. Tačiau jei kiekviena kelionė į drabužių parduotuves virsta didžiuliu apsipirkimu, kuris pareikalauja ne tik milžiniškų išlaidų, tačiau taip pat ir daugybės papildomos vietos jūsų drabužių spintoje, tai nėra praktiškas sprendimas. Tiesą sakant, turint per daug drabužių, gali būti sunkiau atrasti tarpusavyje derančius drabužius. Be to, tai taip pat gali reikšti, kad galiausiai turėsite daugybę drabužių, kurių niekada nedėvėsite.

Kad išvengtumėte šios problemos, galite pasitelkti vieną paprastą gudrybę: prieš pirkdamos naujus drabužius pagalvokite apie bent tris savo dabartinėje spintoje esančius drabužius, kurie derėtų prie ketinamo įsigyti drabužio. Jei negalite sugalvoti, kokį įvaizdį su tokiu drabužiu galėtumėte sukurti, papildomai neįsigydamos nieko kito, palikite jį parduotuvėje. Tai bus pirmas žingsnis link to, kad sukurtumėte puikiai prižiūrėtą drabužių spintą, kurioje esančių drabužių pagalba būtų galima lengvai ir greitai sukurti tobulą įvaizdį. Investavimas į kokybiškus bazinius drabužius padės užtikrinti, kad visuomet galėsite daug paprasčiau tarpusavyje suderinti daug skirtingų drabužių.

Pasirinkite kokybiškus viršutinius drabužius

Paprasčiausias būdas rudenį ir žiemą atrodyti pasitempusiai – apsivilkti elegantišką švarką, paltą ar striukę. Tačiau tokie drabužiai gali būti brangūs – ypač jei jie gerai pasiūti ir labai aukštos kokybės. Būtent todėl būtų išmintinga pradėti rinktis po vieną ar du pagrindinius viršutinius drabužius kiekvieną sezoną, tokiu būdu bėgant laikui užtikrindamos, kad savo drabužių spintoje turėsite pakankamai viršutinių drabužių, kurie jums tarnaus ne vienerius metus ir kartu galės puikiai pasitarnauti formuojant skirtingus įvaizdžius.

Į savo garderobą pažvelkite originaliau

Puikiai suprantama, kad labai dažnai rytais daugumai iš mūsų tenka susidurti su didele skuba ir stresu, kuris aplanko tuomet, kai nebežinome, ką apsirengti. Todėl, kai vėluojame, labai naudinga savo arsenale turėti keletą slaptų gudrybių. Norint lengviau suformuoti savo kasdienį stilių, nesukeliant sau papildomo streso, pirmiausia pagalvokite apie problemas, kurios jus labiausiai stabdo.

Pavyzdžiui, jei jums sunkiai sekasi susidoroti su savo plaukais, atraskite aksesuarą, kuris viską sutvarkys akimirksniu. Jei kyla sunkumų derinant drabužius, įsigykite suknelę ar kombinezoną, kurį galėsite akimirksniu apsivilkti. Jei būna dienų, kai tiesiog negalite pakęsti aukštakulnių, raskite batelius, kurie atrodytų taip pat prašmatniai, tačiau jums suteiktų daug didesnį komfortą. Taigi, šio patarimo esminė mintis – nustatyti pagrindines ir dažniausias problemas, o tuomet atrasti paprastus sprendimus.

Pasirinkite profesionalų siuvėją

Norint užtikrinti, kad kiekvienas jūsų drabužis atrodytų kuo puikiausiai, svarbiausia pasirūpinti, jog jis jums puikiai tiktų. Ir šiuo klausimu jums padės profesionalus siuvėjas. Jei atradote jums labai patikusį drabužį, tačiau dėvėdamos jį nesijaučiate visiškai komfortiškai, pirmiausia nuneškite jį pas patyrusį siuvėją, kuris jį apžiūrėtų ir įvertintų, ar būtų galima atlikti tam tikras korekcijas. Nustebsite, kaip greitai iš pirmo žvilgsnio jums nelabai tikusius drabužius galima paversti tobulai jūsų kūno linijoms tinkančiais drabužiais, kurie būtų verti madų žurnalo viršelio. Ir tai yra ypač aktualu, jei atradote vienetinį ir labai aukštos kokybės drabužį, kurį norėtumėte paversti jums tobulai tinkančiu.

Nepamirškite apie avalynę

Puikiai pasirinkti batai yra lyg vyšnia ant torto. Jei jūs skirsite šiek tiek daugiau pastangų ir savo batus priderinsite prie pasirinktos aprangos, akimirksniu savo įvaizdį perkelsite į aukštesnį lygmenį. Tačiau nereikėtų suprasti klaidingai, tai tikrai nereiškia, kad jums reikia daugybės skirtingų porų batų, kurie būtų labai brangūs. Svarbiausia yra pasirūpinti pagrindiniais dalykais: baltais bateliais, juodais bateliais, mokasinais, sandalais ir aukštakulniais. O visa kita priklauso tik nuo jūsų išskirtinio skonio. Be to, puiku, jei batai galėtų suteikti spalvų ir daugiau žavesio jūsų įprastai aprangai.

Parašykite komentarą