Virtuvėlės vaikams: kokią pasirinkti geriausia?

Kiekvienas vaikas nori žaisti, o kai kurie gali žaisti be perstojo, todėl tėvams tenka užduotis nuolat galvoti, kaip nustebinti vaiką, kokį naują žaislą ar žaidimą nupirkti. Tokie žaislai kaip virtuvėlės vaikams – labai populiarūs jau daug metų. Įvairaus amžiaus mergaitės ir berniukai nori išbandyti save virtuvėlėje, kai kurie gali valandų valandas žaisti prie tokių žaisų. Tad kaip išsirinkti ne tik gražų, bet ir kokybišką žaislą?

Koks turi būti virtuvėlės dydis?

Šiandien žaislų parduotuvės siūlo daug įvairių virtuvėlių pasirinkimų. Galima rasti tikrai įvairių komplektacijų ir dydžių. Tad prieš renkantis, reikėtų pagalvoti, kokia virtuvėlė Jums tiktų. Jeigu ketinate virtuvėlę pirkti savo vaikui, pagalvokite, kur ji bus statoma. Išmatuokit ę erdvę ir taip žinosite, kokio dydžio virtuvėlė tiks Jūsų vaikui. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į vaiko ūgį bei sudėjimą. Rinkitės virtuvėlę, kurioje būtų patogu vaikui žaisti, kad jos gabaritai atitiktų vaiko sudėjimą. Dažniausiai kiek didesnės virtuvėlės su daugiau detalių ir elementų, skirtos vyresniems vaikams, kurie įprastai yra ir didesni. Tad prieš įsigydami Jums patikusią virtuvėlę, būtinai pasidomėkite, kokio amžiaus vaikams žaislas yra skirtas.

Iš ko gaminamos virtuvėlės?

Vaikiškos virtuvėlės gali būti iš įvairių medžiagų, tačiau šiandien populiariausios plastikinės ir medinės virtuvėlės. Plastikinės virtuvėlės yra geras pasirinkimas tiems, kurie ieško nebrangaus žaislo. Dažniausiai būtent dėl geros kainos pasirenkamos virtuvėlės iš plastiko. Taip pat jos yra daug lengvesnės, todėl gali būti perkeliamos ši vieno kambario į kitą.

Tačiau iš medžio gaminamos virtuvėlės vaikams dažniausiai yra kiek ilgaamžiškesnės, todėl labai patinka ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Pastaruoju metu mediniai žaislai yra ypač vertinami ir kasmet yra vis populiaresni. Dažniausiai dėl to, kad leidžia vaikams įsijausti į žaidimą, skatina kūrybiškumą. Žaidžiant su mediniais įrankiais ar virtuvės elementais, vaiko neblaško plastiko garsas, skleidžiami garso efektai.

Kada tinka toks žaislas?

Ieškote savo vaikui kokybiško ir išskirtinio žaislo? Pastebite, kaip vaikas domisi procesais, kuriuos veikiate namuose, stebi maisto gamybą? Tuomet pabandykite ir jį sudominti šiuo procesu per žaidimą. Virtuvėlės vaikams yra puikus pasirinkimas įvairaus amžiaus vaikams. Jos gali būti įsigyjamos nuo trejų metų, tačiau kai kurie gamintojai jau siūlo virtuvėlės ir jaunesniems vaikams.

Svarbiausia – rinkitės tik tokius žaislus, kurie pagaminti pagal visus saugumo reikalavimus. Rinkitės patikimas žaislų parduotuves, kuriose pateikiama visą informacija apie žaislų sudėtį, medžiagas, saugumo patikrinimus ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *